Oferta pracy

Pracownik Utrzymania Ruchu

HR|HUB

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:tak
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + dodatek zmianowy

Twój zakres obowiązków

  • programowanie maszyn i robotów (sterowniki CNC i PLC Siemens)

  • realizowanie przeglądów, napraw oraz usuwanie awarii

  • dbałość o sprawne funkcjonowanie maszyn i urządzeń

Nasze wymagania

  • minimum średnie wykształcenie techniczne (mile widziane: elektryk, automatyk oraz mechatronik)

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w Utrzymaniu Ruchu

  • wiedza techniczna na temat sterowników PLC, obrabiarek CNC oraz związana z elektryką i automatyką

To oferujemy

  • stabilne wynagrodzenie 3 920 - 5 830zł brutto + premie - od kwietnia zwiększamy stawki!

  • darmowy transport do pracy

  • dofinansowanie do obiadów w zakładowej stołówce

  • kartę Multisport

  • dofinansowana oferta leasingowa niezawodnej marki samochodów

  • bezpłatną opiekę medyczną w prywatnych przychodniach

  • ubezpieczenie na życie dla Ciebie i Twoich bliskich

  • całodobowy gabinet medyczny w firmie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • program rekomendacji pracowników

Znajdujemy się w miejscowości Jelcz – Laskowice i pracujemy w systemie 4 brygadowym.

Daj się nam poznać wysyłając do nas swoje CV!

Z nami osiągniesz najwyższy bieg

Do usłyszenia!

HR|HUB

Zespół HR|hub wspiera rekrutację Specjalistów Utrzymania Ruchu dla jednego z liderów na rynku w branży automotive.

Jeśli interesuje Cię praca w firmie, której filozofia opiera się na dwóch głównych filarach:

-na koncepcji ciągłego rozwoju,

-na szacunku dla innych, który gwarantuje dobrą współpracę w zespole,

to zapraszamy do Zespołu, który tworzymy!

Chcesz porozmawiać o szczegółach? Zapraszam do rozmowy - Magda

+48 538 473 331

Przewiń do profilu firmy