Pracownik Utrzymania Ruchu

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 16.11.2018
  • Ważna jeszcze 6 dni (do 16.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ZBJ Sp. z o.o.

    Miejsce pracy: Wrocław
    Opis stanowiska:
    • Regularne przeglądy maszyn i urządzeń
    • Przezbrajanie i naprawy elementów linii produkcyjnych
    • Czynności konserwacyjne
    Wymagania:
    • Poszukujemy pracowników Utrzymania Ruchu o profilu automatycznym, elektrycznym, mechatronicznym, automatyczno-przemysłowym oraz mechanicznym
    • Doświadczenie w programowaniu sterowników PLC będzie dodatkowym atutem
    • Poszukujemy także pracowników ze zdolnościami manualnymi, oraz predyspozycjami do pracy w utrzymaniu ruchu
    • Oferujemy stałe zatrudnienie oraz pracę w dużej firmie na terenie Wrocławia na umowę o pracę
    • Praca 3-zmianowa
    Oferujemy:
    • Umowę o pracę
    • Pracę w rozwijającej się firmie o wysokiej kulturze zarządzania
    • Atrakcyjne zarobki
    • Szkolenia kierunkowe

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez ZBJ Sp z o.o. z siedzibą w Wałbrzychu."

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do ZBJ Sp. z o.o. z siedzibą w Wałbrzychu przy ul. Uczniowskiej 21 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.