Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Pracownik utrzymania ruchu

ELKO BIS SYSTEMY ODGROMOWE O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Swojczycka 38E

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Spółka Elko-Bis Systemy Odgromowe powstała w 1998 roku we Wrocławiu. Skuteczna polityka handlowa,wysokie standardy produkcji i obsługi oraz dobór najlepszej kadry pozwoliły firmie dynamicznie rozwijać się i szybko zyskać pozycję lidera branży odgromowej w Polsce. Obecnie osprzęt odgromowy ELKO-BIS dystrybuowany jest przez najlepsze hurtownie elektrotechniczne i sklepy w kraju, a także zagranicą. Nieustannie poszerzamy rynki zbytu. Współpracujemy m.in. z Rosją, Litwą, Łotwą, Estonią, Białorusią, Ukrainą, Rumunią, Czechami, Słowacją i Szwajcarią. Ochrona odgromowa ELKO-BIS zabezpiecza wiele prestiżowych obiektów budowlanych i tysiące domów mieszkalnych.

Pracownik utrzymania ruchu [rekrutacja prowadzona online]

Zadania:

  • Dbanie o dostępność parku maszynowego
  • Wykonywanie prac konserwacyjnych i przeglądów maszyn i narzędzi
  • Wykonywanie napraw maszyn/narzędzi/infrastruktury zakładowej
  • Zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne, nadzór nad zapasem części zamiennych w magazynie oraz narzędziami i materiałami
  • Szybkie reagowanie na awarie, skuteczne usuwanie wszelkich usterek
  • Uczestnictwo przy uruchamianiu nowych maszyn produkcyjnych
  • Zapewnienie bezpiecznego funkcjonowania maszyn i narzędzi
  • Zapewnienie stabilności i ciągłej poprawy procesów utrzymania ruchu
  • Działanie na rzecz ciągłego wprowadzania udoskonaleń poprzez wyciąganie wniosków z awarii oraz przekazywanie uwag i sugestii dotyczących udoskonaleń

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne w zawodzie: elektromechanik, mechanik maszyn, elektryk, automatyk
  • Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych
  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku pracy w przemyśle
  • Umiejętność korzystania ze schematów mechanicznych i elektrycznych
  • Umiejętności z zakresu prac warsztatowych
  • Uprawnienia SEP do 1 kV, mile widziane uprawnienia wyższej grupy
  • Rzetelne i profesjonalne podejście do pracy oraz umiejętność pracy w zespole
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów
  • Elastyczność i dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Interesującą i samodzielną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjny system premiowy oparty na celach i wskaźnikach
  • Wewnętrzne szkolenia wprowadzające
  • Pakiet socjalny
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Program Poleceń Pracowniczych
  • Miłą atmosferę w pracy

Klikając w przycisk „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez Elko Bis Systemy Odgromowe Sp. z o.o., ul. Swojczycka 38e, 51-501 Wrocław Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
„Zgodnie z art. 13 ust 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, że administratorem Twoich danych osobowych jest Elko-Bis Systemy Odgromowe Sp. z o.o. ul. Swojczycka 38e, 51-501 Wrocław Twoje dane osobowe przetwarzane będą w celu kontaktu za pośrednictwem poczty e-mail na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Odbiorcą Twoich danych osobowych będzie wyłącznie administrator. Państwa dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego oraz do organizacji międzynarodowych. Twoje dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny na realizację celów przetwarzania, jednak nie dłużej niż 5 lat. Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem. Masz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uznasz, że przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji celów przetwarzania. Twoje dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym w formie profilowania”.

Ogłoszenie archiwalne