Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Pracownik Utrzymania Ruchu

ZBJ Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Regularne przeglądy maszyn i urządzeń

  • Przezbrajanie i naprawy elementów linii produkcyjnych

  • Czynności konserwacyjne

Nasze wymagania

  • Poszukujemy pracowników Utrzymania Ruchu o profilu automatycznym, elektrycznym, mechatronicznym, automatyczno-przemysłowym oraz mechanicznym (również praktykantów)

  • Doświadczenie w programowaniu sterowników PLC będzie dodatkowym atutem

  • Poszukujemy także pracowników ze zdolnościami manualnymi, oraz predyspozycjami do pracy w utrzymaniu ruchu

  • Praca 3-zmianowa

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Pracę w rozwijającej się firmie o wysokiej kulturze zarządzania

  • Atrakcyjne zarobki

  • Szkolenia kierunkowe