Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik utrzymania ruchu ZG

ZAKŁADY PRODUKCJI KRUSZYW RUPIŃSCY sp.j.

Przemysłowa 28

Szumowo (pow. zambrowski)

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad pracami instalacyjnymi, naprawczymi i konserwacyjnymi maszyn i urządzeń zlokalizowanych na terenie zakładu górniczego,

  • nadzór nad dokumentacją techniczną maszyn, urządzeń i instalacji,

  • tworzenie harmonogramów przeglądów ciągów technologicznych ZG,

  • analizowanie przyczyn wystąpienia awarii w maszynach i przygotowywanie planu naprawy,

  • zamawianie części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych,

  • raportowanie wskaźników dotyczących napraw i konserwacji parku maszynowego,

  • tworzenie raportów kontrolnych ZG.

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie techniczne,

  • znajomość zagadnień mechaniki, automatyki i budowy maszyn,

  • znajomość zagadnień BHP,

  • znajomość pakietu MS Office,

  • dobra organizacja pracy,

  • prawo jazdy kat. B,

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

To oferujemy

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,

  • wynagrodzenie zasadnicze adekwatne do zajmowanego stanowiska i zaangażowania

  • premie

O nas

Zakłady Produkcji Kruszyw Rupińscy Spółka Jawna to przedsiębiorstwo działające od wielu lat w branży wydobycia i przetwórstwa kruszyw naturalnych, zatrudniające ponad 700 pracowników.