Oferta pracy

Pracownik Utrzymania Technicznego

Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.O firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie przeglądów P1, P2, P3 pojazdów zgodnie z DSU,

  • wykonywanie napraw pojazdów szynowych w zakresie, na który pozwala posiadane wyposażenie,

  • wykorzystywanie zgodnie z przeznaczeniem powierzonych maszyn, sprzętu i narzędzi, dbanie o ich sprawność i konserwację,

  • prowadzenie dokumentacji związanej z utrzymaniem taboru zgodnie z wymaganiami Spółki,

  • weryfikowanie sprawności i przydatności części, podzespołów, zespołów zdemontowanych z pojazdu w trakcie naprawy, przeglądu,

  • naprawianie części, podzespołów, zespołów w zakresie, na który pozwala posiadane wyposażenie,

  • segregowanie odpadów i materiałów zużytych w trakcie napraw, przeglądów i konserwacji pojazdów,

  • utrzymywanie porządku w miejscu pracy.

Nasze wymagania

  • wykształcenie zasadnicze zawodowe (preferowane średnie) o profilu mechanik, elektryk, elektronik,

  • posiadanie wiedzy podstawowej z zakresu mechaniki, elektrotechniki, elektroniki,

  • posiadanie wiedzy podstawowej z zakresu budowy taboru,

  • odpowiedzialność,

  • zaradność,

  • umiejętność współpracy w zespole,

  • umiejętność podejmowania decyzji,

  • wysoka motywacja do pracy.

To oferujemy

  • umowę o pracę,

  • opiekę medyczną również dla członków rodziny,

  • dofinansowanie do MULTISPORT i wakacji,

  • grupowe ubezpieczenie na życie,

  • ulgowe usługi transportowe,

  • udział w szkoleniach i możliwość rozwoju zawodowego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie wypoczynku

Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Misją Spółki jest bezpieczne, komfortowe i ekologiczne realizowanie przejazdów stanowiących atrakcyjną propozycję transportu publicznego. Aby wypełniać ją jak najlepiej, dostosowujemy częstotliwość kursowania pociągów do potrzeb mieszkańców regionu. Oferujemy wysoką jakość i rzetelność realizowanych przewozów, dysponujemy kompetentną kadrą pracowników i systematycznie podnosimy jakość świadczonych usług pasażerskich. Z naszych usług korzysta już ponad 12 mln pasażerów rocznie. Każdego dnia uruchamiamy ponad 300 pociągów.

Wielkopolskie łączą Wielkopolskę

Przewiń do profilu firmy