Ta oferta pracy jest nieaktualna od 105 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik utrzymania technicznego

  • Wola Żydowska (pow. pińczowski), świętokrzyskie
  • Specjalista
  • 06.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    NOVATEK POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie jest częścią rosyjskiego koncernu Novatek PAO,
    jednego z największych producentów gazu ziemnego na świecie.

    Aktualnie do naszej struktury poszukujemy kandydatów na stanowisko:
    Miejsce pracy: Wola Żydowska (gm. Kije, woj. świętokrzyskie)

    ZADANIA:
    • Utrzymanie ciągłości produkcyjnej zakładu poprzez przestrzeganie przeglądów okresowych wszystkich urządzeń (elektrycznych, elektronicznych, hydraulicznych, pneumatycznych, mechanicznych);
    • Utrzymywanie we właściwym stanie technicznych wszystkich urządzeń;
    • Dokonywanie wewnętrznych przeglądów i napraw urządzeń zgodnie z harmonogramem;
    • Prawidłowa obsługa i eksploatacja urządzeń;
    • Współpraca i koordynacja prac z firmami serwisującymi urządzenia;
    • Nadzorowanie prac wykonywanych przez zewnętrzne firmy serwisowe;
    • Wykonywanie prac serwisowych zgodnie z przepisami BHP;
    • Prowadzenie dokumentacji technicznej zakładu;
    • Współpraca z lokalnymi urzędami (Urząd Dozoru Technicznego, Transportowy Dozór Techniczny);
    • Zaangażowanie we wszystkie podejmowane działania optymalizacyjne na terenie zakładu.
    WYMAGANIA:
    • Wykształcenie techniczne o profilu elektrycznym;
    • Doświadczenie w wykonywaniu prac na podobnym stanowisku w dziale utrzymania ruchu;
    • Praktyczna wiedza z zakresu elektryki, mechaniki (mile widziane doświadczenie w pracy z materiałami niebezpiecznymi);
    • Czynne prawo jazdy kategorii „B”;
    • Uprawnienie energetyczne;
    • Znajomość pakietu Microsoft Office;
    • Mile widziana znajomość języka angielskiego i/lub rosyjskiego.
    OFERUJEMY:
    • Umowę o pracę na pełny etat;
    • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia;
    • Niezbędne narzędzia pracy oraz szkolenia zawodowe;
    • Pakiet medyczny, ubezpieczenie na życie, kartę Multisport oraz inne świadczenia socjalne.

    Jeżeli jesteś osobą operatywną, zorganizowaną i dysponujesz odpowiednim doświadczeniem kliknij Aplikuj.

    Prosimy o przesyłanie dokumentów w języku polskim

    Administratorem danych jest Novatek Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.