Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik w Biurze Realizacji Projektów

Park Naukowo - Technologiczny "TECHNOPARK GLIWICE" Sp. z o.o.O firmie

Park Naukowo - Technologiczny "TECHNOPARK GLIWICE" Sp. z o.o.

Stanisława Konarskiego 18C

Gliwice

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie przy realizacji projektów (m.in. ze środków Unii Europejskiej) w tym: rekrutacja, obsługa organizacyjna, merytoryczna i kontakt ze stronami

  • planowanie, organizacja i koordynacja, spotkań, warsztatów, materiałów itp.

  • zbieranie, zarządzanie i archiwizacja dokumentacji projektowej

  • promocja działań projektowych

  • samodzielna realizacja zleconych zadań

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy biurowej

  • umiejętność organizacji pracy i zarządzania priorytetami

  • zaangażowania, skrupulatności, rzetelności i odpowiedzialności

  • komunikatywności i umiejętności budowania dobrych relacji

  • umiejętność analitycznego myślenia

  • umiejętność pracy w zespole

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Mile widziane

  • doświadczenie w realizacji projektów dofinansowanych ze środków Unii Europejskiej

  • prawo jazdy kat. B

  • dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz

To oferujemy

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w młodym, doświadczonym i dynamicznym zespole

  • samodzielne stanowisko przy jednoczesnym wsparciu Zespołu

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin

  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i posiadanych umiejętności

Park Naukowo-Technologiczny „TECHNOPARK GLIWICE” Sp. z o.o. to nowoczesne centrum wsparcia przedsiębiorczości. Dobra infrastruktura, usługi szkoleniowo-doradcze oraz realizacja międzynarodowych, centralnych i regionalnych programów wsparcia tworzy przyjazny klimat dla biznesu. Nasz Park to również platforma współpracy pomiędzy sferą nauki, a biznesem. Uważamy, że innowacyjne, kreatywne, oryginalne koncepcje i rozwiązania powinny być szybko i skutecznie przetwarzane w pożyteczne produkty rynkowe. To dlatego tak istotnym celem naszej działalności jest transfer nowoczesnych technologii do gospodarki, a przy tym wykorzystanie ogromnego potencjału intelektualnego tkwiącego w społeczeństwie naszego regionu.

Przewiń do profilu firmy