Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik w Biurze Ubezpieczeń Turystycznych i Gwarancji

TU EUROPA SA

  • Gwiaździsta 62, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Gwiaździsta 62

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Obsługę wniosków o udzielenie gwarancji ubezpieczeniowych

  • Bieżące przekazywanie otrzymanych od Klientów i Brokerów dokumentów

  • Wprowadzanie danych finansowych do excela (bilanse/RZiS)

  • Przygotowywanie wniosków do podjęcia decyzji przez odpowiedni poziom decyzyjny

Nasze wymagania

Jeśli jesteś osobą zainteresowaną zdobywaniem doświadczenia zawodowego, dobrze znasz pakiet MS Office, masz rozwinięte zdolności komunikacyjne, zmysł organizacyjny, szybko przyswajasz wiedzę i jesteś gotowy pracować w na umowę zlecenie powinieneś czytać dalej!

To oferujemy

  • Doświadczenie: praca u nas da Ci możliwość poznania pracy i wdrażania się m.in. w merytorykę zagadnień związanych z pracą departamentu

  • Nowe kontakty: przemiły zespół zadba o Ciebie i przeprowadzi Cię przez zadania, byś czuł się pewnie w swojej roli

  • Elastyczność: pracę zaczynasz o dowolnej porze w przedziale 7.00-9:00. Możesz łatwo pogodzić swoje zobowiązania z pracą zawodową

  • Praca w dogodnej lokalizacji

  • Karnet sportowy na preferencyjnych warunkach

  • Bezpłatne zajęcia językowe

  • Pakiet medyczny na preferencyjnych warunkach

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kawa / herbata