Pracownik w Biurze Wsparcia Sprzedaży

Benefia Ubezpieczenia Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • administrowanie bazą agentów ubezpieczeniowych, w tym weryfikacja spełniania obowiązków prawnych;

  • inicjowanie i prowadzenie projektów mających na celu usprawnienie obsługi umów agencyjnych;

  • przygotowywanie umów agencyjnych oraz weryfikacja dokumentów wymaganych do uzyskania wpisu w rejestrze pośredników ubezpieczeniowych;

  • sporządzanie raportów i zestawień dotyczących sieci sprzedaży.

Nasze wymagania

  • praktyczna znajomość pakietu MS Office;

  • gotowość do pracy z dużą ilością dokumentów;

  • dokładność i szybkość działania;

  • umiejętność pracy pod presją czasu i środowiska;

  • komunikatywność.

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • prywatna opieka medyczna oraz możliwość skorzystania z karnetu sportowego;

  • ruchomy czas rozpoczęcia pracy (między 7.30 a 9.00);

  • dofinansowanie do kursów specjalistycznych i językowych;

  • zniżki pracownicze na produkty ubezpieczeniowe;

  • przyjazne środowisko pracy w zgranym i różnorodnym zespole;

  • wolontariat pracowniczy.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

BENEFIA Ubezpieczenia Sp. z o.o. firma, należąca do międzynarodowej grupy finansowo – ubezpieczeniowej Vienna Insurance Group,

poszukuje kandydatów do pracy w Centrali w Warszawie na stanowisko: Pracownik w Biurze Wsparcia Sprzedaży.

Przewiń do profilu firmy