Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1239 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik w Departamencie Wyceny

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 11.02.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma OCP - Outsource Center Poland Sp. z o.o. dla swojego Klienta, dynamicznie rozwijającej się instytucji w branży finansowej (towarzystwo funduszy inwestycyjnych) z siedzibą w Warszawie, poszukuje kandydatów do:

    Departamentu Wyceny
    Miejsce pracy: Warszawa

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW

    • ustalanie wartości aktywów funduszy inwestycyjnych i portfeli, zgodnie z przepisami prawa i ustalonymi procedurami
    • automatyzacja procesów związanych z wyceną
    • bieżące raportowanie

    OCZEKIWANIA

    • wykształcenie wyższe w dziedzinie finansów, nauk ścisłych lub w dziedzinach pokrewnych
    • swobodne poruszanie się w systemach IT, w szczególności biegłej znajomości programu Excel
    • ugruntowana wiedza z zakresu zagadnień dotyczących rynku kapitałowego
    • mile widziane doświadczenie w wycenie funduszy inwestycyjnych otwartych i zamkniętych
    • dobra znajomość jęz. angielskiego
    • wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia
    • odpowiedzialność, systematyczność i dobra organizacja pracy

    OFERUJEMY

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennych doświadczeń w dynamicznej i nowoczesnej organizacji
    • pakiet świadczeń socjalnych
    Do aplikacji prosimy załączyć klauzulę następującej treści : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych dla procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych - Dz. U. nr 133, poz.883)"

    Uprzejmie informujemy, że wszystkie nadsyłane aplikacje zostaną poddane wnikliwej analizie i skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.