Pracownik w dziale administracji

LoboHRO firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

LoboHR jest agencją rekrutacyjną, która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Oszczędzamy czas i przyczyniamy się do sukcesów naszych partnerów poprzez zastosowanie nowoczesnych technik rekrutacyjnych wspieranych innowacyjnymi technologiami informatycznymi.

Dla naszego klienta, dużej międzynarodowej firmy transportowo-logistycznej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • administracja dokumentacji
  • rejestrowanie dokumentów  oraz zarządzanie nimi
  • odbieranie i wysyłanie korespondencji pocztowej;
  • rozliczanie pracowników w systemie operacyjnym
  • przygotowywanie wniosków, zapytań, zamówień do wszelkich instytucji oraz kontrahentów
  • odbieranie i wysyłanie korespondencji pocztowej w tym przygotowywanie korespondencji;
  • wydruki oraz archiwizacja dokumentów firmy
  • zakładanie teczek osobowych pracowników oraz ich ewidencjonowanie w aplikacjach przedsiębiorcy;
  • przygotowywanie pism do wszelkich instytucji

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy z dokumentacją
  • chęć do nauki i rozwijania kompetencji
  • chęć rozwoju w branży transportowo-logistycznej
  • znajomość obsługi komputera i pakietu Office
  • znajomość języka obcego - będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • pakiet prywatnej opieki medycznej
  • ubezpieczenie grupowe
  • pełne dofinansowanie do kursów językowych
  • czas na relaks
  • lunch time - pełny posiłek obiadowy sponsorowany przez firmę
  • darmowy bufet dla pracowników: kawa, herbata, owoce
  • dopłaty do okularów
  • wyjazdy integracyjne
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) oraz

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy