Logo Pracuj.pl

Pracownik w Dziale Audytu

KPW Audytor Sp. z o.o.O firmie

  • Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa o staż / praktyki
  • pełny etat, część etatu
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • uczestnictwo w projektach związanych z badaniem sprawozdań finansowych i in. usługach atestacyjnych,
  • sporządzanie dokumentacji rewizyjnej,
  • chęć rozwoju w zakresie audytu finansowego i zdobycia uprawnień Biegłego Rewidenta.

Nasze wymagania

  • ukończenie studiów wyższych lub licencjatu na kierunku Finanse i Rachunkowość / Prawo Finanse / Ekonomia / Audyt Finansowy/ Financial Management,
  • doświadczenie w pracy w audycie finansowym,
  • umiejętność analizy danych finansowych, dokładność, sumienność,
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, kultura osobista,
  • znajomość pakietu MS Office (Excel),

To oferujemy

  • szybką, realną możliwość awansu pionowego i udziału w rozwoju Działu Audytu,
  • bardzo dobrą atmosferę pracy w doświadczonym zespole,
  • dodatkowe benefity – w tym pakiet sportowy,
  • wsparcie merytoryczne i finansowe w zakresie uzyskiwania uprawnień Biegłego Rewidenta,
  • atrakcyjne wynagrodzenie powiązane z dotychczasowym doświadczeniem oraz osiąganymi wynikami,
  • pracę w systemie hybrydowym.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

Osoby zainteresowane niniejszą ofertą pracy uprzejmie prosimy o przesłanie zgłoszenia

zawierającego CV za pomocą przycisku Aplikuj.

KPW Audytor Sp. z o.o.

Grupa KPW zajmuje się kompleksowym świadczeniem usług w zakresie audytu, doradztwa podatkowego i ekonomicznego, obsługi księgowej oraz wsparcia biznesowego.

Pracownik w Dziale Audytu, Gdańsk