Pracownik w Dziale Eventów i Programów Motywacyjnych

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 24.04.2019
  • Ważna jeszcze 3 dni (do 24.05.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    To firma z ponad 55 letnią tradycją. Posiadamy ponad 250 produktów do pielęgnacji skóry i ciała, makijażu a także zapachów. Jesteśmy obecni na blisko 40 rynkach na całym świecie, wyróżnia nas wyjątkowy serwis oferowany przez Niezależne Konsultantki Kosmetyczne. W Polsce jesteśmy obecni od 15 lat, należymy do PSSB. Jako pracodawca cenimy zaangażowanie, lojalność, nastawienie na wyniki i elastyczność w działaniu.
    PRACOWNIK W DZIALE EVENTÓW
    I PROGRAMÓW MOTYWACYJNYCH

        Miejsce pracy: Warszawa

    Twoje zadania:

    • Organizacja eventów, spotkań, konferencji i wyjazdów typu incentive dla Konsultantek Mary Kay.
    • Współpraca z podwykonawcami i koordynacja ich pracy.
    • Udział w procesie przygotowania budżetu wydarzeń oraz jego weryfikacja.
    • Współudział w przygotowaniu promocji i komunikacji wydarzeń specjalnych.
    • Współudział w przygotowaniu programów lojalnościowo-motywacyjnych.

    W realizacji powyższych zadań pomocne będą:

    • Wykształcenie wyższe (pełne lub w trakcie studiów zaocznych).
    • Doświadczenie w organizacji eventów.
    • Umiejętność pracy pod presją czasu.
    • Odważne i kreatywne myślenie.
    • Samodzielność i dynamizm w działaniu.
    • Praktyczna znajomość pakietu MS Office w tym biegła znajomość Excela i Power Point.
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
    • Gotowość do podróży służbowych.
    • Znajomość języka rosyjskiego będzie dodatkowym atutem.

    A w zamian gwarantujemy:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
    • Dobrą atmosferę w przyjaznym zespole.
    • Wdrożenie do obowiązków i wsparcie każdego dnia.
    • Pakiet benefitów pracowniczych.
    • Preferencyjne ceny na firmowe produkty.

    Oferty zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać
    klikając w przycisk Aplikuj teraz pod ogłoszeniem.

    Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Mary Kay Poland Cosmetics Sp z o.o. moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach  aplikacyjnych w celu przeprowadzenia rekrutacji.

    Informujemy, że administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Mary Kay Cosmetics Poland Sp. z o.o., ul. Żaryna 2B, bud. C, 02-593 Warszawa („Spółka”).

    Dane osobowe gromadzone przy pomocy dokumentów aplikacyjnych przetwarzane będą w celach związanych z uczestnictwem w procesach rekrutacyjnych, zgodnie z wyrażoną zgodą, na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a lub art. 9 ust. 2 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) oraz ustawy z dnia 10 maja 2018 o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000) . Dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacji. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych , gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych w zakresie wskazanym w  dokumentach aplikacyjnych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w procesach rekrutacyjnych.