Oferta pracy

Pracownik w dziale hodowli, rozrodu i marketingu

WIELKOPOLSKIE CENTRUM HODOWLI I ROZRODU ZWIERZĄT W POZNANIU Z SIEDZIBĄ W TULCACH sp. z o.o.O firmie

  • Poznańska 13
    Tulce (pow. poznański), wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Praktykant/Stażysta

WIELKOPOLSKIE CENTRUM HODOWLI I ROZRODU ZWIERZĄT W POZNANIU Z SIEDZIBĄ W TULCACH sp. z o.o.

Poznańska 13

Tulce (pow. poznański)

Wielkopolskie Centrum Hodowli i Rozrodu Zwierząt w Poznaniu z/s w Tulcach, firma z ponad 60.letnim doświadczeniem, lider w hodowli i inseminacji zwierząt.

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za doradztwo w zakresie hodowli i rozrodu zwierząt oraz wspieranie działań związanych z rozwojem firmy.

Wymagania

  • ukończonych studiów rolniczych
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie
  • obsługi pakietu MS Office,
  • prawa jazdy kat. B,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • samodzielności, komunikatywności, zaangażowania w powierzone zadania,
  • wysokiej kultury osobistej,
  • dobrej organizacji czasu pracy,
  • chęci do stałego uczenia się.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań,
  • możliwość zdobywania doświadczenia i rozwoju zawodowego,
  • pracę pełną wyzwań w zespole rynkowego lidera.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy