Ta oferta pracy jest nieaktualna od 94 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik w dziale IT

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 15.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Studio Produkcyjne ORKA Sp. z o.o.

    Studio postprodukcji filmowej i TV poszukuje osoby do pracy na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • Instalacja oprogramowania na stacjach roboczych z systemem Windows, MAC OSX
    • Diagnozowanie, naprawa stacji roboczych z systemem Windows
    • Wsparcie użytkowników systemu Windows, Mac OSX w bieżących problemach
    • Zarządzanie siecią LAN – ok 100 urządzeń
    • Zarządzanie serwerami licencji i licencjami do oprogramowania używanego w firmie
    • Zarządzanie serwerami z systemem operacyjnym linux działającymi w środowisku wirtualnym – pierwsza i druga linia wsparcia

    Oferujemy:

    • Możliwość poznania unikalnych technologii z zakresu postprodukcji filmowej
    • Pracę w młodym, dynamicznym zespole.
    • Możliwość rozwoju

    Wymagania:

    • Zaawansowana znajomość systemów Windows
    • Bardzo dobra znajomość budowy komputerów PC
    • Dobra znajomość działania sieci komputerowych
    • Podstawowa znajomość systemów linux (CentOS, Debian) w zakresie, instalacji, konfiguracji rozwiązywania podstawowych problemów
    • Znajomość takich usług jak FTP, APACHE, SAMBA, KVM, DNS, DHCP
    • Podstawowa wiedza na temat działania środowisk wirtualnych
    • Język angielski na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej, zgłaszania podstawowych błędów działania aplikacji poprzez pocztę elektroniczną.
    • Komunikatywność i zdolności interpersonalne
    • Analityczne podejście do problemów

    Mile widziane:

    • Znajomość cyfrowych formatów audio i video
    • Znajomość oprogramowania firm Autodesk, Adobe, The Foundry, Blackmagic, Avid w zakresie konfiguracji, instalacji, licencjonowania
    • Umiejętność pisania drobnych skryptów w językach Python, Bash, cmd
    • Doświadczenie w branży postpordukcji

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".