Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik w Dziale Kadr

Solar Company S.A.O firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie szczegółowej dokumentacji pracowniczej,

  • Ewidencja i rozliczanie czasu pracy oraz nieobecności pracowniczych,

  • Sporządzanie list płac (umowy o pracę i cywilnoprawne),

  • Przygotowywanie raportów wewnętrznych, sporządzanie deklaracji do ZUS, Urzędu Skarbowego, GUS, PFRON,

  • Obsługa systemu kadrowo-płacowego oraz programu Płatnik.

Nasze wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku związanym z obszarem kadr i płac,

  • Praktyczna i bardzo dobra znajomości prawa pracy, przepisów podatkowych oraz ubezpieczeń społecznych,

  • Wykształcenie wyższe,

  • Bardzo dobra znajomość programu Płatnik, systemów kadrowo-płacowych oraz środowiska MS Office, w szczególności programu MS Excel,

  • Znajomość modułu Kadry i Płace w MS Dynamics Navision dodatkowym atutem,

  • Samodzielność, terminowość, odpowiedzialność, dokładność, dobra organizacja pracy.

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w perspektywicznej i prestiżowej firmie,

  • Możliwość przystąpienia na korzystnych warunkach do programu prywatnej opieki medycznej i grupowego ubezpieczenia na życie,

  • Przyjazną atmosferę.

  • Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • umowę o prace

  • program prywatnej opieki medycznej

  • ubezpieczenie grupowe