Pracownik w Dziale Kompozytów Węglowych (do przyuczenia zawodowego)

AVISA sp.j.O firmie

  • Białystok
    Białystok, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • realizacja operacji manualnych w procesie wytwarzania elementów kompozytowych (krojenie i układanie materiału, kompaktowanie, polerowanie)
  • obsługa maszyn i urządzeń pomocniczych tj. kompresorów, pieca ciśnieniowego, polerki
  • dbanie o wysoką jakość wykonywanych detali
  • dokonywanie podstawowych czynności konserwacyjnych
  • przestrzeganie procedur BHP, dbałość o bezpieczeństwo

Nasze wymagania

  • zaangażowanie i chęć do pracy
  • dobre umiejętności manualne
  • odpowiedzialność, dokładność, punktualność

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • umowę o pracę
  • przyuczenie do stanowiska pracy
  • miłą i koleżeńską atmosferę
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV+list motywacyjny).

W tytule prosimy podać nazwę stanowiska.

Producent akcesoriów motoryzacyjnych poszukuje kandydatki na stanowisko: Brygadzistka w dziale pakowania i wykańczania wyrobów metalowych

Pracownik w Dziale Kompozytów Węglowych (do przyuczenia zawodowego), Białystok