Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik w Dziale Kontrolingu i Analiz

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 4

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie danych do realizowanych zadań Działu Kontrolingu i Analiz

  • Konsolidacja dużych arkuszy danych, prezentowania wyników i liczb

  • Budżetowanie poszczególnych jednostek szpitala i kontrola wykonania budżetu

  • Sporządzanie bieżących/miesięcznych raportów i analiz

  • Analiza efektywności i opłacalności realizowanych zadań/poszczególnych działalności

  • Wyliczanie kosztów jednostkowych procedur medycznych

  • Kontrola kosztów, przychodów i wyników finansowych, analiza odchyleń w zakresie działalności poszczególnych komórek organizacyjnych

  • Tworzenie oraz usprawnianie narzędzi kontrolingowych

  • Poszukiwanie rozwiązań zapewniających optymalizację rentowności poszczególnych jednostek/Szpitala

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe z zakresu: matematyka, informatyka, finanse, ekonomia, rachunkowość

  • Mile widziane doświadczenie w kontrolingu i analizach

  • Mile widziana znajomość systemu finansowania świadczeń opieki zdrowotnej i zasad rozliczania z płatnikiem

  • Biegła obsługa MS Excel, umiejętności agregacji rozproszonych danych (weryfikowane podczas rekrutacji),

  • Zdolność analitycznego myślenia,

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Zatrudnienie w formie umowy o pracę.

  • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego

  • Pracę w doświadczonym zespole.

O nas

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 4 świadczy usługi zdrowotne w zakresie lecznictwa szpitalnego