Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik w dziale księgowości

Gandalf Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Beskidzka 37

Widzew

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Analiza dokumentów księgowych pod względem formalnym i rachunkowym zgodnie z ustawą o rachunkowości oraz stosownymi przepisami podatkowymi

  • Monitorowanie i analiza zmian przepisów prawa podatkowego

  • Inicjowanie działań mających na celu ulepszanie rozwiązań w systemie księgowym

  • Księgowanie wyciągów bankowych oraz faktur

  • Uzgadnianie faktur/rozrachunków z dostawcami i odbiorcami

  • Uzgadnianie i weryfikacja sald kont księgowych, wyjaśnianie niezgodności, monitorowanie płatności

  • Robienie przelewów

  • Współpraca z zewnętrznym biurem księgowym oraz wsparcie wewnętrznego zespołu księgowego

  • Sporządzanie zestawień i raportów w arkuszu kalkulacyjnym

Nasze wymagania

  • Znajomość przepisów z zakresu rachunkowości i podatków

  • Wykształcenie kierunkowe - mile widziane

  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku - mile widziane

  • Bardzo dobra organizacja pracy i samodyscyplina

  • Wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego i strategicznego myślenia

  • Zorientowanie na szczegóły, skrupulatność i systematyczność

  • Otwartość na nieszablonowe zadania

  • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz samodzielnego rozwiązywania problemów

  • Umiejętność organizacji pracy własnej i ustalania priorytetów

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o prace

  • Zniżki pracownicze na zakupy w naszym sklepie

  • Wsparcie ze strony zespołu i przełożonych

  • Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie, wśród młodych zaangażowanych osób

  • Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Jesteśmy czołową firmą w branży e-commerce. Zajmujemy się sprzedażą produktów z branży księgarskiej, beauty, art. papierniczych, muzyki, gry, filmów itp. Ciągle rozwijamy i poszerzamy horyzonty naszego działania, dlatego też poszukujemy kolejnych osób, które swoją pracą i entuzjazmem przyczynią się do rozwoju firmy. Jeśli chcesz do nas dołączyć i czerpać przyjemność z pracy, wyślij do nas swoje zgłoszenie – być może czekamy właśnie na Ciebie!

Przewiń do profilu firmy