Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Pracownik w dziale księgowości, Mokotów

Adecco Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat, Dodatkowa/tymczasowa
  • Specjalista (Mid / Regular)
Dla jednego z naszych Klientów z branży FMCG poszukujemy osoby na stanowisko:
Pracownik w dziale księgowości, MokotówNumer ref.: MA/21/05/WA1

Jakie zadania na Ciebie czekają?

  • Księgowanie faktur zakupu w systemie
  • Sprawdzanie poprawności podatkowej i rachunkowej faktur
  • Kontakt z dostawcami celem wyjaśniania nieprawidłowości w dokumentacji
  • Weryfikacja należności i zobowiązań

Jakie mamy wymagania ?

  • Doświadczenie na podobnym na stanowisku - minimum 2 lata
  • Język angielski na poziomie zaawansowanym w mowie i piśmie
  • Wykształcenie wyższe (preferowany kierunek - Finanse i Rachunkowość)
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność i otwartość
  • Samodzielność, sumienność i dokładność

Co możemy zaoferować?

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową za pośrednictwem Adecco Poland
  • Wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia
  • Udział w 4-miesiecznym projekcie
  • Możliwość nawiązania dłuższej współpracy przy innych projektach rekrutacyjnych
  • Pracę od poniedziałku do piątku
  • Hybrydowy system pracy (częściowo praca zdalna, częściowo z biura)
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Miłe wprowadzanie w nowe środowisko pracy
  • Miejsce pracy - Warszawa, Mokotów

Daj nam się poznać, czekamy na Twoje CV!

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne