Oferta pracy

Pracownik w Dziale Księgowości

Carrefour Polska Sp z o.o.

Targowa 72

Praga-Północ

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • wspierasz pracę zespołu w bieżących procesach,

  • aktywnie uczestniczysz w zamknięciu miesiąca,

  • uzgadniasz dane pomiędzy systemami finansowo-księgowymi,

  • przygotowujesz zestawienia,

  • współpracujesz z innymi działami firmy.

Nasze wymagania

  • posiadasz doświadczenie w pracy w księgowości oraz znasz zasady rachunkowości,

  • masz wykształcenie wyższe (rachunkowość, finanse lub pokrewne),

  • posiadasz umiejętności analityczne i lubisz pracę z liczbami,

  • znasz dobrze pakiet MS Office (w szczególności Excel) oraz oprogramowanie księgowe klasy ERP (znajomość systemu SAP mile widziana),

  • charakteryzuje Cię dokładność, spostrzegawczość i dbałość o szczegóły,

  • potrafisz planować i organizować swoją pracę,

  • jesteś otwarty/a na nowe wyzwania.

To oferujemy

  • doskonale zlokalizowane biuro (Galeria Wileńska),

  • możliwość pracy hybrydowej,

  • stabilne zatrudnienie: umowę o pracę, po 6 miesiącach na czas nieokreślony,

  • ścieżkę kariery, którą możesz samodzielnie kształtować oraz szansę tworzenia i wdrażania nowoczesnych rozwiązań w Twoim obszarze zawodowym,

  • zniżkę na zakupy w Carrefour od pierwszego dnia pracy,

  • wsparcie, jakiego potrzebujesz: prywatną opiekę medyczną (pakiet badań i konsultacji, finansowany przez pracodawcę), ubezpieczenia na życie, wyprawki dla dzieci, bony świąteczne, kartę MultiSport, świadczenia socjalne,

  • pracę z perspektywami w międzynarodowej firmie działającej w Polsce ponad 20 lat.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • wyprawka dla dziecka