Logo Pracuj.pl

Pracownik w dziale logistyki

MEDIFOODSO firmie

  • Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

MEDIFOODS

Matuszewska 14

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z przewoźnikami i firmami spedycyjnymi
  • Kontrola i archiwizacja dokumentacji transportowej oraz rozliczanie kosztów transportu
  • Zarządzanie przepływem palet.
  • Poszukiwanie nowych rozwiązań usprawniających obsługę logistyczną
  • Zarządzanie stanami magazynowymi
  • Rzetelne prowadzenie statystyk
  • Ścisła współpraca z działem handlowym

Nasze wymagania

  • Rozwinięte umiejętności analityczne;
  • Umiejętność współpracy i egzekwowania ustaleń;
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy w obszarze zarządzania łańcuchem dostaw lub u operatora logistycznego;
  • Praktyczna wiedza z zakresu operacji magazynowych / organizacji transportu;
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel);
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego – wymagana;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne i komunikacyjne.

To oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
  • Umowę o pracę
  • Pracę w przyjaznej atmosferze;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;

Pracownik w dziale logistyki, Matuszewska 14, Warszawa