Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik w dziale Marketingu – Biuro Obsługi Rynku Inwestycyjnego

AMATECH - AMABUD Elektrotechnika Sp. z o.o.

  • Płock

    Płock, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Monitoring rynku inwestycyjnego z zakresu oferty firmy

  • Pozyskiwanie informacji o inwestycjach (poprzez kontakt telefoniczny/mailowy/platformy)

  • Kontakt z klientem

  • Wizyty/spotkania z klientem w terenie

  • Ewidencja w systemie CRM

Nasze wymagania

  • Umiejętność pracy z klientem

  • Pozytywne nastawienie

  • Dobra organizacja pracy własnej

  • Łatwość nawiązywania kontaktu

  • Chęć do uczenia się i łatwość przyswajania wiedzy

  • Szukamy osoby:

  • Komunikatywnej i otwartej dla której praca z klientem jest satysfakcją

  • Samodzielnej

  • Z wykształceniem lub doświadczeniem w zakresie np., komunikacji w biznesie, obsługi i doradztwa klienta biznesowego

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Doświadczenie we współpracy z klientami B2B

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju w nowoczesnej firmie, pośród dynamicznej kadry

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Umowę o pracę

O nas

Firma AMATECH - AMABUD Elektrotechnika Sp. z o.o. producent oświetlenia awaryjnego. W zakresie swojej działalności towarzyszymy inwestorom, projektantom, wykonawcom i użytkownikom na każdym etapie inwestycji - od koncepcji, poprzez fazę projektową i wykonawczą, aż po okres użytkowania i serwis.

Miejsce zatrudnienia: Płock