Pracownik w dziale Marketingu – Biuro Obsługi Rynku Inwestycyjnego

AMATECH - AMABUD Elektrotechnika Sp. z o.o.O firmie

  • Płock, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Firma AMATECH - AMABUD Elektrotechnika Sp. z o.o. producent oświetlenia awaryjnego, poszukuje pracownika na stanowisko:

(BOR0920)

Zakres obowiązków:

  • Monitoring rynku inwestycyjnego z zakresu oferty firmy
  • Pozyskiwanie informacji o inwestycjach (poprzez kontakt telefoniczny/mailowy/platformy)
  • Kontakt z klientem
  • Ewidencja w systemie CRM

Szukamy osoby:

  • Komunikatywnej i otwartej dla której praca z klientem jest satysfakcją
  • Samodzielnej
  • Z wykształceniem lub doświadczeniem w zakresie np.,  komunikacji w biznesie, obsługi i doradztwa klienta biznesowego

Wymagania:

  • Umiejętność pracy z klientem
  • Pozytywne nastawienie
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Łatwość nawiązywania kontaktu
  • Chęć do uczenia się i łatwość przyswajania wiedzy

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie we współpracy z klientami B2B

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju w nowoczesnej firmie, pośród dynamicznej kadry
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Umowę o pracę

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy