Pracownik w Dziale Obsługi Klienta

  • Wrocław, Krępice (pow. średzki), dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 13.11.2017
  • Ważna jeszcze 25 dni (do 13.12.2017)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Firma Schumacher Packaging jest jednym z największych europejskich producentów opakowań z tektury litej i falistej. Główna siedziba Schumacher Packaging znajduje się w Ebersdorfie koło Coburga, w Bawarii. Obecnie posiadamy dwanaście zakładów produkcyjnych zlokalizowanych na terenie Niemiec, Polski i Holandii.

Schumacher Packaging Zakład Wrocław istnieje na polskim rynku opakowań od 1999 roku. W zakładzie pod Wrocławiem zatrudniamy 550 pracowników a w całej grupie Schumacher Packaging 2500 pracowników.

Szukamy pracowników, którzy do swoich zadań podchodzą z zaangażowaniem, są otwarci na zmiany, potrafią współpracować z innymi i aktywnie szukają nowych rozwiązań.

W związku z rozwojem naszej firmy aktualnie poszukujemy do naszego zakładu pod Wrocławiem kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław (okolice), Krępice (pow. średzki)

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia minimum średniego
  • komunikatywności, łatwości w nawiązywaniu kontaktów
  • doskonałej organizacji pracy, samodzielności w działaniu

Mile widziane:

  • doświadczenie w branży opakowaniowej
  • znajomość języka angielskiego i lub niemieckiego

Zakres obowiązków:

  • obsługa istniejącej bazy klientów
  • przygotowanie oferty (kalkulacji) według zapytania klienta przy uwzględnieniu wymogów klienta oraz możliwości firmy
  • opracowanie reklamacji
  • kontrolowanie stanów magazynowych i na bieżąco wyjaśnianie zalegających na magazynie opakowań
  • bieżący kontakt z klientami, prowadzenie korespondencji telefonicznej oraz mailowej

Oferujemy:

  • stabilność zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w dużej i nowoczesnej organizacji
  • karty Multisport
  • bilety do kina
  • naukę języków
  • atmosferę firmy rodzinnej
  • upominki jubileuszowe za staż pracy
  • świąteczne bony pieniężne
  • wyprawkę na okoliczność urodzenia dziecka
  • upominki z okazji zawarcia związku małżeńskiego

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV z podaniem stanowiska w tytule
e-maila za pomocą przycisku Aplikuj lub:

Dział Personalny
Schumacher Packaging Sp. z o.o.
ul. Wrocławska 66 Krępice
55-330 Miękinia

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. O ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883)".

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się