Pracownik w Dziale Organizacji i Nadzoru

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 28.11.2018
  • Ważna jeszcze 16 dni (do 28.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dolnośląski Szpital Specjalistyczny im. T. Marciniaka -Centrum Medycyny Ratunkowej we Wrocławiu zatrudni:

    Pracownika do Działu Organizacji i Nadzoru

    Szukamy osób, które lubią pracę z ludźmi. Umieją odnaleźć się w trudnych realiach zachowując empatię i życzliwość. Dla których praca pod presją czasu, w warunkach stresu nie przeszkadza w realizowaniu zadań.

    Osób koleżeńskich, zaangażowanych, które cenią solidarność i razem z nami chcą tworzyć miła atmosferę w środowisku pracy.

    Na stanowisko: Rejestrator/ka Medyczny/na

    Miejsce pracy: Wrocław
    Wrocław

    Podstawowe zadania, jakie będą należały do pracownika

    • Prowadzenie dokumentacji pacjentów, koordynowanie obiegu kartotek, archiwizowanie
    • Przygotowywanie zestawień, statystyk, raportów,
    • Bezpośrednia i telefoniczna obsługa pacjentów.
    • Obsługa kasy fiskalnej i terminala, wystawianie FV
    • Udzielanie informacji, dbanie o pozytywny wizerunek placówki
    • Prace administracyjne i wsparcie zespołu w bieżących potrzebach.
    Oferty (CV i list motywacyjny) prosimy składać w siedzibie Szpitala - ul. Gen. Fieldorfa 2
    we Wrocławiu w sekretariacie dyrekcji na I piętrze lub za pomocą przycisku aplikowania.

    Wymagania:

    • Wykształcenie minimum średnie,
    • Biegła obsługa komputera w tym znajomość oprogramowania MS OFFICE w tym Excela,
    • Doświadczenie w branży medycznej lub wykształcenie pokrewne będzie dodatkowym atutem,
    • Mile widziana znajomość języka obcego w stopniu komunikatywnym

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
    • pracę w nowym obiekcie o wysokim standardzie,
    • okazję do rozwoju w dynamicznym otoczeniu,
    • przyjazną atmosferę pracy.

    Szpital nie zwraca nadesłanych dokumentów i rozpatruje tylko te oferty, które spełniają wymogi zawarte w ogłoszeniu i zawierają klauzulę:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Dolnośląski Szpital Specjalistyczny im. T. Marciniaka – Centrum Medycyny, ul. Gen. A. E. Fieldorfa 2, 54-049 Wrocław, danych osobowych podanych przez mnie dobrowolnie w celu rekrutacji i ewentualnego dalszego zatrudnienia zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).” Dane zbierane są przez Szpital im. Marciniaka dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji.
    Szpital im. Marciniaka zastrzega sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.