Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik w dziale Spedycji Międzynarodowej

Express Logistic Sp. z o.o.O firmie

  • Eugeniusza Romera 10
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

Express Logistic Sp. z o.o.

Eugeniusza Romera 10

Warszawa

Express Logistic Sp. z o.o. to firma z branży spedycji międzynarodowej. Obszarem działania naszej Firmy jest terytorium całej Europy. Bazujemy na wieloletnim doświadczeniu zespołu, dobrych relacjach z klientami i przewoźnikami oraz ugruntowanej dobrej opinii jako firmy wiarygodnej pod względem serwisu i terminowych płatności.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Główne zadania:

  • Przez pierwsze kilka tygodni/miesięcy nauka i praca pod nadzorem doświadczonego Spedytora Międzynarodowego.
  • Codzienna obsługa zleceń spedycji drogowej.
  • Współpraca ze stałymi klientami i przewoźnikami: negocjowanie stawek, organizacja i nadzór nad realizacją przewozu.
  • Wyszukiwanie nowych przewoźników na określonym rynku, nawiązywanie i budowanie z nimi stałej, partnerskiej relacji.
  • Obsługa zapytań klientów ze strony www.
  • Praca na giełdach transportowych typu Trans.eu , Timocom i inne.

Oczekujemy:

  • Minimum 6 miesięcy doświadczenia na podobnym stanowisku ( Asystent Spedytora, Asystent w dziale transportu,  Młodszy Spedytor itp.).
  • Chęć do nauki.
  • Chęci zdobycia stabilnej pracy na lata.
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie.
  • Znajomości rynku usług spedycyjno-transportowych.
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.
  • Dobra organizacja pracy, elastyczność i wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

  • Komfortowe warunki pracy i stabilne zatrudnienie w bardzo dobrze prosperującej niedużej firmie, bez nawyków korporacyjnych.
  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz dodatkowy system premiowy.
  • Docelowo awans na samodzielne stanowisko pracy.
  • Pracę w stabilnym zespole z wieloletnim doświadczeniem.
  • Bardzo pozytywną atmosferę i przyjazną kulturę pracy.
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Naukę języka angielskiego.
  • Spotkania integracyjne, imprezy okolicznościowe, integracyjne wyjazdy firmowe.
  • Pyszną kawę na co dzień.

Ogłoszenie archiwalne