Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik w Dziale Spedycji

BOCHENEK TOMASZO firmie

  • Sosnowa 5, Rybnik
    Rybnik, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

BOCHENEK TOMASZ

Sosnowa 5

Rybnik

Twój zakres obowiązków

  • Praca w Dziale Spedycji.

Nasze wymagania

  • znajomość języka angielskiego,

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint),

  • poszukujemy ambitnej, energicznej osoby.

Mile widziane

  • znajomość drugiego języka obcego.

To oferujemy

  • Umowa o pracę na pełny etat.

    Założona w 1997 roku Firma Tomasz Bochenek świadczy kompleksowe usługi transportowe samochodami ciężarowymi o ładowności do 25 ton na terenie całej Europy.

    W skład floty naszej Firmy wchodzi 90 ciągników siodłowych marki Scania, Volvo oraz Daf, jak również ponad 100 naczep o różnej specyfikacji.

    Przewozimy ładunki na naczepach typu standard w większości wyposażonych dodatkowo w koryto do przewozu stali (coilmulda) oraz na naczepach typu MEGA (wysokość w środku 3 metry /objętość 100 cbm).

    Więcej informacji:

    Przewiń do profilu firmy

    Miejsce pracy:

    • Rybnik