Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik w Dziale Sprzedaży

Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie i wprowadzanie zamówień do systemu

  • wystawianie dokumentów sprzedaży

  • obsługa wewnętrznych systemów informatycznych (m.in. ERP)

  • obsługa reklamacji

  • telefoniczny i mailowy kontakt z klientami

  • bieżąca współpraca z innymi działami firmy

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy o podobnym charakterze

  • znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office

  • znajomość obsługi urządzeń biurowych i kasy fiskalnej

  • bardzo dobra organizacja pracy

  • komunikatywność i wysoka kultura osobista

  • bezkonfliktowość

  • otwartość, chęć nauki

  • mile widziane doświadczenie w telefonicznej i mailowej obsłudze klienta

  • znajomość programu Softlab będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • umowę o pracę na pełny etat

  • stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • prywatną opiekę medyczną

  • dofinansowanie do karty Multisport

  • atrakcyjne zniżki na usługi kompleksu sportowego Alchemia

  • pakiet świadczeń socjalnych

  • pracę w najnowocześniejszym kompleksie biurowym w Trójmieście

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • bony towarowe

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • List motywacyjny i CV ze zdjęciem prosimy przesłać poprzez przycisk Aplikuj.

Etapy rekrutacji

  • rozmowa kwalifikacyjna

Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe jest od 30 lat jednym z wiodących wydawców edukacyjnych w Polsce, liderem w nauczaniu matematyki. Jako pionierzy e-learningu w polskich szkołach rozwijamy ofertę gier, platform i usług wspierających uczniów, nauczycieli i rodziców. Mamy ambicje tworzyć produkty innowacyjne, wykorzystujące najnowsze technologie w celu poprawy efektów nauczania. Szukamy osób, które chcą z nami uczestniczyć w tej misji.

Przewiń do profilu firmy