Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Oferty z aktywnym „Aplikuj szybko” oznaczają, że możesz zaaplikować jednym klinięciem. „Aplikuj szybko” korzysta z dokumentów oraz treści wiadomości do pracodawcy używanych przez Ciebie przy ostatnim aplikowaniu. Możesz je zmienić, klikając przycisk „Edytuj”.

Pracownik w Dziale Utrzymania Ruchu

ABP Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Wspólna 1, Pniewy
    Pniewy, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

ABP Poland Sp. z o.o.

Wspólna 1

Pniewy

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie ciągłości pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych

  • Analiza przyczyn awarii i podejmowanie działań zapobiegawczych

  • Terminowa realizacja przeglądów i konserwacji

  • Optymalizacja parametrów ustawień maszyn

Nasze wymagania

  • Praktyczna wiedza techniczna z zakresu elektryki

  • Wykształcenie techniczne

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Dyspozycyjność

To oferujemy

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę z dostępem do najnowszych technologii produkcyjnych

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Możliwość przystąpienia do atrakcyjnego ubezpieczenia grupowego

  • Przyjazną atmosferę w środowisku pracy

  • Darmowe posiłki regeneracyjne

ABP Poland jest częścią ABP Food Group – wiodącej na rynkach światowych firmy z siedzibą w Irlandii, zajmującej się przetwórstwem wołowiny.

Od momentu utworzenia w 2011 roku polskiego oddziału grupy, firma rozwijała się, by osiągnąć zdolności przetwórcze mięsa pochodzącego z ponad 170 tysięcy sztuk bydła rocznie w trzech placówkach – dwóch ubojniach w Pniewach i Tykocinie oraz zakładzie zajmującym się rozbiorem mięsa w Kłosowicach.

Jesteśmy dostawcą wysokiej jakości wołowiny na wielu rynkach międzynarodowych, ściśle współpracując z ponad 3 tysiącami lokalnych polskich rolników, których gospodarstwa zlokalizowane są w niewielkiej odległości od naszych rzeźni. Takie podejście pozwala nam budować wyjątkowe relacje z dostawcami i minimalizować stres zwierząt podczas transportu.

Jesteśmy dumni, że możemy przyczyniać się do szybkiego rozwoju polskiego sektora rolnego. Polska jest drugim po Irlandii największym w Europie eksporterem wołowiny. Dzięki naszemu nowemu zespołowi ds. Rozwoju (Agri Team) oraz planom zwiększenia do roku 2018 możliwości uboju i rozbioru mięsa do poziomu 250.000 sztuk, jesteśmy zobowiązani do przyszłego wzrostu tego sektora.

Przewiń do profilu firmy