Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik w dziale wsparcia sprzedaży / realizacji zamówień

BROOKVENT PolskaO firmie

  • Trzebnica, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Kim jesteśmy?

Brookvent Polska Sp. z o.o. jest przedsiębiorstwem z kapitałem zagranicznym, z wieloletnim doświadczeniem, zajmującym się dostarczaniem kompleksowych rozwiązań wentylacyjnych dla szerokiej grupy odbiorców. Obszar naszego działania poszerza się wraz z rozwojem firmy i obecnie zaczyna wykraczać poza Europę.

W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Wymagania:

  • komunikatywność i dobra organizacja czasu pracy,
  • chęć rozwoju w obszarze wentylacji/HVAC
  • zdolności analityczne i organizacyjne,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • umiejętne posługiwanie się komputerem i pakietem Microsoft Office,
  • mile widziane doświadczenie w zakresie handlu/obsługi klienta,
  • dodatkowymi atutami będą: ukończony kierunek studiów Inżynieria Środowiska oraz znajomość obsługi programu CAD
Oferujemy:
  • stabilną pracę w zespołach profesjonalistów,
  • niezbędne narzędzia i przeszkolenie,
  • możliwości awansu i rozwoju w ramach międzynarodowej organizacji,
  • benefity pozapłacowe (ubezpieczenie dodatkowe itp.),
  • możliwość szkoleń.
Główne zadania i obowiązki kandydata:
  • przygotowywanie kalkulacji i ofert handlowych,
  • rejestracja zamówień i zapytań ofertowych,
  • przyjmowanie zleceń i zamówień oraz nadzór nad ich terminową realizacją,
  • rejestracja zleceń serwisowych,
  • analiza i raportowanie działań sprzedażowych,
  • bieżące wsparcie działu sprzedażowego.

Zapraszamy do wysyłania CV wraz z wymaganiami finansowymi klikając w przycisk APLIKUJ znajdujący się poniżej lub na dole ogłoszenia.

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, że administratorem Pani / Pana danych osobowych jest BROOKVENT polska Sp. z o.o. z siedzibą w Obornikach Śląskich, 55-120 Oborniki Śląskie, ul. Kościuszki 14 - 16.

Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane dla potrzeb postępowania rekrutacyjnego na

podstawie art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Dane osobowe będą przechowywane przez okres postępowania rekrutacyjnego i nie dłużej niż 30 dni od dnia jego zakończenia lub do chwili wycofania zgody na przetwarzanie.

Przysługuje Pani/Panu prawo do żądania od administratora dostępu do danych

osobowych, prawo do ich sprostowania, prawo do żądania usunięcia danych lub ograniczenia ich przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie w dowolnym momencie, a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane żadnemu podmiotowi zewnętrznemu.

Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w takim zakresie, w jakim wynika to z

obowiązujących przepisów prawnych. W pozostałym zakresie podanie danych jest dobrowolne.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane aplikacje.

Ogłoszenie archiwalne