Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik w Dziale Zakupów i Magazynowania

Narodowe Centrum Badań Jądrowych

  • Andrzeja Sołtana 7, Otwock
    Otwock, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Andrzeja Sołtana 7

Otwock

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie towarów zgodnie z obowiązującymi procedurami w Punkcie Obsługi Przesyłek Kurierskich, tworzenie protokołów szkód stwierdzonych podczas przyjęcia dostawy;

  • kontrola zgodności dostawy z dokumentem dostawy i zamówieniem;

  • rejestracja Zleceń Zakupu , tworzenie , wysyłanie zamówień zaopatrzeniowych; nadzorowanie procesu ich realizacji zgodnie z procedurami, zakupy zaopatrzeniowe;

  • prowadzania/wyprowadzania dostawców towarów dla OR POLATOM na teren NCBJ zgodnie z procedurami.

Nasze wymagania

  • co najmniej wykształcenie średnie;

  • prawo jazdy kat. B;

  • uprawnienia do obsługi wózka widłowego;

  • dobra znajomość obsługi komputera, w tym pakietu MS Office;

  • podstawowa znajomość języka angielskiego;

  • dokładność, sumienność;

  • samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy;

  • umiejętność pracy pod presją czasu;

  • umiejętność komunikacji i współpracy w zespole.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę poprzedzoną okresem próbnym;

  • przyjazną atmosferę pracy;

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji;

  • miejsce pracy ok. 30 km od centrum Warszawy (Otwock- Świerk);

  • transport zakładowy z Warszawy, Otwocka, Karczewa, Garwolina.

Zainteresowane osoby zapraszamy do składania CV (wraz z klauzulą wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji).

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Dział Spraw Pracowniczych

Tel. 22 273 17 73; 22 273 17 70

e-mail: [email protected]

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Wyrażam zgodę/Nie wyrażam zgody na umieszczenie moich danych osobowych w bazie rekrutacyjnej NCBJ OR POLATOM oraz na ich przechowywanie przez okres 12 miesięcy od ich przekazania w celu przeprowadzania przyszłych rekrutacji.