Ta oferta pracy jest nieaktualna od 24 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik w Dziale Zamówień Publicznych

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 25.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dolnośląski Szpital Specjalistyczny im. T. Marciniaka -Centrum Medycyny Ratunkowej zatrudni:

    Pracownika w Dziale Zamówień Publicznych
    Miejsce pracy: Wrocław
    Wrocław

    Główne zadania pracownika:

    • Prowadzenie spraw dotyczących zamówień publicznych na dostawy, usługi i roboty budowlane w zakresie:
      • nadzoru formalno-prawnego prowadzonych postępowań o udzielenie zamówienia publicznego wraz z wykonywaniem czynności ustawowych wynikających z obowiązujących przepisów prawnych,
      • prowadzenia dokumentacji w postępowaniach o udzielenie zamówienia publicznego , zgodnie z wewnętrznymi i zewnętrznymi regulacjami prawnym.
    Oferty (CV i list motywacyjny) prosimy składać w siedzibie Szpitala - ul. Gen. Fieldorfa 2
    we Wrocławiu w sekretariacie dyrekcji na I piętrze lub za pomocą przycisku aplikowania.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe administracyjne,
    • bardzo dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office),
    • umiejętność pracy w zespole,
    • umiejętność organizacji czasu pracy,
    • sumienność, odpowiedzialność,
    • mile widziana znajomość przepisów dotyczących zamówień publicznych, finansów publicznych.

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
    • Pracę w ambitnym zespole,
    • Pracę w nowym obiekcie,
    • Przyjazną atmosferę pracy,
    • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.
    Szpital nie zwraca nadesłanych dokumentów i rozpatruje tylko te oferty, które spełniają wymogi zawarte w ogłoszeniu i zawierają klauzulę - zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji:

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Dolnośląski Szpital Specjalistyczny im. T. Marciniaka - Centrum Medycyny Ratunkowej, ul. Gen. A. E. Fieldorfa 2, 54-049 Wrocław, danych osobowych podanych przez mnie dobrowolnie w celu rekrutacji i ewentualnego dalszego zatrudnienia zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)."

    Dane zbierane są przez Szpital im. Marciniaka dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Szpital im. Marciniaka zastrzega sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.