Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik w Kancelarii Prawnej

Kancelaria Prawna HTP Puniewska Waszczyńska spółka komandytowaO firmie

  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Kancelaria Prawna HTP Puniewska Waszczyńska spółka komandytowa

Wrocław

Od lat stawiamy na ludzi pragnących uczyć się i rozwijać. Większość zespołu stanowią ludzie młodzi, studenci i absolwenci studiów wyższych, wnoszący do Kancelarii zaangażowanie i entuzjazm, ale też swoje doświadczenie zawodowe. Sprawdź, czy czekamy na Ciebie!

Twoje zadania, w zależności od obszaru:

W departamencie obsługi procesowej

to obsługa spraw w zakresie inicjowania postępowania egzekucyjnego lub postępowania sądowego, tj. merytoryczna weryfikacja i analiza dokumentów zgromadzonych w sprawie pod kątem przygotowania odpowiednich wniosków, wezwań, pism. Szczególnie pomogą Ci w tym studia prawnicze lub administracyjne.

Inny możliwy obszar to zadania związane ze sporządzaniem rozliczeń w toku prowadzonych przez Kancelarię postępowań na podstawie przeprowadzonej merytorycznej weryfikacji sprawy oraz dokumentacji. Niezbędne będą praktyczne umiejętności matematyczne lub rachunkowe oraz umiejętność analizowania informacji i danych.

W departamencie danych i dokumentacji

Twoim zadaniem może być weryfikowanie dokumentów oraz ewidencja danych w systemie bazodanowym w zakresie postępowania sądowego, egzekucyjnego lub obsługa spraw, w których zachodzi konieczność uiszczenia opłat, w tym weryfikacja zasadności wezwań do opłaty. Jesteś idealnym kandydatem jeśli sprawnie posługujesz się komputerem, potrafisz skupić się na powtarzalnych czynnościach i znasz pakiet MS Office.

posługujesz się komputerem, potrafisz skupić się na powtarzalnych czynnościach i znasz pakiet MS Office.

Studiujesz lub masz wyższe wykształcenie, niekoniecznie kierunkowe?

jesteś dyspozycyjny od poniedziałku do piątku? pracujemy bez systemu zmianowego, gwarantujemy wolne popołudnia!

szybko się uczysz, jesteś pozytywnie nastawiony do życia?

angażujesz się w pracę i lubisz się rozwijać?

jesteś dokładny i potrafisz organizować własną pracę?

W naszej ofercie znajdziesz miejsce dla siebie! Doświadczenie w niżej wymienionych obszarach jest mile widziane, ale nie martw się jego brakiem, zapewniamy pełen proces szkolenia i adaptacji!

Zostając naszym Pracownikiem, zyskujesz!

stabilne zatrudnienie - umowa o pracę na pełny etat
jednozmianowa praca od poniedziałku
do piątku = wolne weekendy!
2-3 miesięczne wdrożenie do pracy u boku opiekuna adaptacyjnego
jasne ścieżki kariery i rekrutacje wewnętrzne,

udział w szkoleniach wewnętrznych
dofinansowanie pakietu medycznego
dofinansowanie karty Multisport
oferta ubezpieczenia i ZFŚS

młody zespół, dbający o atmosferę na co dzień - wspieramy się w swoich działaniach
darmowy parking, dogodny dojazd komunikacją miejską
praca w nowoczesnym biurze
jednoetapowa rekrutacja i szybka informacja zwrotna

 Osoby spełniające przedstawione kryteria prosimy o wysyłanie CV za pomocą przycisku

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Kancelarii Prawnej HTP Puniewska Waszczyńska sp. k. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Kwidzyńskiej 2, zgadzasz się na przetwarzanie przez Kancelarię Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV na potrzeby przyszłych rekrutacji, umieść w nim dodatkowo następującą zgodę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez Kancelarię Prawną HTP Puniewska Waszczyńska sp. k. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Kwidzyńskiej 2 (zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych z dnia 27 kwietnia 2016 r.)”

Chcesz wiedzieć więcej o procesie rekrutacji? Odwiedź naszą stronę www.kancelariahtp.com
i poznaj nas lepiej.

Ogłoszenie archiwalne