Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik w magazynie z odzieżą znanej marki

OTTO Work Force

  • Hamburg, Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat, dodatkowa / tymczasowa
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Rekrutujemy dla

Szukasz lekkiej pracy za granicą na krótki okres? To oferta dla Ciebie! Wyjedź do Niemiec i zarabiaj 12€/h w międzynarodowej firmie logistycznej. W asortymencie znajdziesz ubrania, obuwie i akcesoria znanej marki odzieżowej.

Twój zakres obowiązków

  • Sortowanie

  • Zbieranie zamówień za pomocą skanera ręcznego/magazynowego

  • Przygotowanie produktów do wysyłki oraz zwrotów towarów

  • Pakowanie

  • Przyjmowanie i wydawanie towarów

  • Inne prace magazynowe m.in. tj. etykietowanie, składanie kartonów, kontrola jakości itp.

Wymagania pracodawcy

Prawo jazdy kat. B (mile widziane)

Gotowość do pracy w soboty, na nocki i nadgodziny (w razie potrzeby)

Pracodawca oferuje

  • Świetną stawkę godzinową 12 €/h

  • Dodatki za nadgodziny i nocki (25%), niedziele (50%) i święta (100%)

  • Pracę dwuzmianową (06.00 -14.00, 14.00 – 23.00) od poniedziałku do piątku

  • Minimum formalności (możliwość elektronicznego podpisania umowy)

  • Umowę o pracę tymczasową na warunkach niemieckich

  • Wynagrodzenie zawsze na czas

  • Gwarantowane kontraktem minimum 151 godzin pracy w miesiącu

  • Ubezpieczenie pracownicze i dostęp do opieki zdrowotnej

  • Możliwość ubiegania się o Kindergeld i zwrot podatku w Niemczech