Logo Pracuj.pl

Pracownik w ogrodnictwie

SARA PERSONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Krefeld, Norymberga, Bielefeld, Stutgart, Niemcy
    zagranica
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • praca przy sadzeniu roślin doniczkowych, traw i bylin
  • prace pielęgnacyjne przy roślinach, przycinanie, pielenie
  • kompletacja, etykietowanie, pakowanie i przygotowanie roślin do wysyłki
  • dbanie o odpowiednie nawodnienie roślin
  • prace porządkowe na terenie zakładu pracy, wyrywanie chwastów,
  • prace przy terenach zielonych, przycinanie krzewów
  • dbanie o porządek, plewienie, inne prace porządkowe

Wymagania pracodawcy

  • chęć podjęcia pracy od zaraz
  • podstawowa znajomość niemieckiego lub/ i angielskiego
  • zręczność, sprawność, gotowość do pracy

Pracodawca oferuje

  • niemiecką umowę o pracę, podpisywaną bezpośrednio z niemieckim pracodawcą
  • wynagrodzenie w wysokości 9.82-11,50€ brutto/h (stawka zależna od lokalizacji) oraz płatne nadgodziny
  • płatne zakwaterowanie zapewnione przez firmę
  • stałą, stabilną pracę w dużej, rozwojowej niemieckiej firmie
  • możliwość uzyskania niemieckich świadczeń socjalnych (np. Kindergeld)
  • obowiązkowe ubezpieczenie zdrowotne
  • opłacanie składek emerytalnych
  • ustawową ilość dni urlopowych

Pracownik w ogrodnictwie, Krefeld, Norymberga, Bielefeld, Stutgart, Niemcy