Pracownik w serwisie komputerowym w Dziale Infrastruktury IT

Lubelski Węgiel "Bogdanka" S.A.O firmie

  • Bogdanka (pow. łęczyński)
    Bogdanka (pow. łęczyński), lubelskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • realizacja zadań w ramach wewnętrznego serwisu sprzętu komputerowego w strukturach organizacyjnych IT, a w szczególności:
  • instalacja, konfiguracja początkowa i serwis urządzeń komputerowych (desktop, notebook, urządzenia drukujące),
  • instalacja i konfiguracja początkowa oprogramowania na urządzeniach typu desktop oraz notebook,
  • wsparcie techniczne dla użytkowników końcowych,
  • współprowadzenie magazynu depozytowego sprzętu komputerowego i materiałów eksploatacyjnych oraz współtworzenie i współprowadzenie dokumentacji magazynowo-serwisowej,
  • współzarządzanie obrazami stacji roboczych wraz z bieżącym utrzymaniem rejestru sprzętu,
  • monitorowanie napraw zleconych serwisom zewnętrznym,
  • przygotowanie sprzętu do likwidacji.

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie,
  • co najmniej dwuletnie doświadczenie w pracy w serwisie sprzętu komputerowego lub pokrewnym związanym z IT,
  • aktualne prawo jazdy kat. B.,
  • ugruntowana wiedza w zakresie budowy, konfiguracji i serwisu urządzeń komputerowych typu: desktop, notebook, urządzenia drukujące,
  • bardzo dobra znajomość systemów operacyjnych MS Windows WIN10/WIN11,
  • dobra znajomość pakietów MS Office, LibreOffice,
  • komunikatywność, odpowiedzialność, samodzielność i inicjatywa w działaniu poparta umiejętnością pracy w zespole.

Mile widziane

  • wykształcenie techniczne w kierunki IT,
  • dobra znajomość zagadnień związanych z tematyką sieci LAN głównie w zakresie protokołów TCP/IP,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji i opisów technicznych urządzeń.

To oferujemy

  • ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku pracy, będącej liderem w swojej branży,
  • umowę o pracę na pełen etat,
  • szkolenia wprowadzające i doskonalące,
  • kulturę organizacyjną zorientowaną na współpracę zespołową i dobrą atmosferę pracy,
  • narzędzia pracy niezbędne do wykonywania powierzonych zadań,
  • zdobycie doświadczenia dającego możliwość i szansę rozwoju oraz podnoszenie swoich kwalifikacji,
  • szeroki pakiet socjalny w tym: dofinansowanie do wypoczynku, wycieczek, imprez masowych, kin, teatrów, ale też do żłobków i przedszkoli,
  • dofinansowanie kart benefitowych (karty sportowe na basen, siłownie itd.),
  • ubezpieczenie grupowe dla pracowników,
  • program PPE po uzyskaniu odpowiedniego stażu pracy w LW „Bogdanka”.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • preferencyjne pożyczki
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • wyprawka szkolna

Lubelski Węgiel "Bogdanka" S.A.

Lubelski Węgiel „Bogdanka” S.A. to najnowocześniejsza i jedna z największych kopalń węgla kamiennego w Polsce. Od 2015 roku wchodzimy w skład Grupy Enea, będącej liderem polskiego rynku energetycznego. Prowadzimy działalność górniczą w zakresie wydobywania, wzbogacania i sprzedaży węgla kamiennego. Na tle branży wyróżniamy się pod względem wydajności wydobycia, osiąganych wyników finansowych i innowacyjności. Naszą misją jest efektywna obsługa klientów, stałe doskonalenie jakości oraz zmniejszanie obciążenia środowiska naturalnego. Uczestniczymy w życiu społeczności lokalnej, którą tworzą nasi pracownicy. Z dumą wspieramy inicjatywy

z dziedziny kultury, nauki i sportu.

Pracownik w serwisie komputerowym w Dziale Infrastruktury IT, Bogdanka (pow. łęczyński)