Ta oferta pracy jest nieaktualna od 173 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik w Zespole ds. Windykacji

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 27.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Wrocławskie Mieszkania Sp. z o.o.
    Firma działająca w obszarze zarządzania
    i gospodarowania nieruchomościami

    Poszukujemy osoby na stanowisko:

    (na zastępstwo)
    Miejsce pracy: Wrocław

    Opis stanowiska:

    • kompletowanie, przygotowywanie i weryfikowanie pod względem formalnym wniosków dłużników Gminy Wrocław o udzielenie ulgi w spłacie zaległości oraz obniżenie czynszu,
    • przygotowywanie propozycji rozstrzygnięć o udzieleniu ulgi w spłacie zaległości,
    • przygotowywanie porozumień w zakresie udzielanych ulg i współpraca w tym zakresie
      z radcą prawnym,
    • kontrola realizacji zawieranych porozumień z dłużnikami,
    • prowadzenie elektronicznej ewidencji wniosków dłużników zalegających w opłatach z tytułu najmu lokali o udzielenie ulgi,
    • współpraca z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w zakresie udzielania ulg w spłacie zaległości czynszowych,
    • współpraca z innymi działami Spółki w zakresie działania zespołu windykacji,
    • prowadzenie elektronicznej ewidencji pism wpływających do Zespołu Windykacji
      i wychodzących,
    • sporządzanie odpowiedzi na pisma wpływające do Spółki w sprawach dotyczących przedmiotu działania Zespołu Windykacji,
    • udzielanie informacji klientom w sprawach będących przedmiotem działania Zespołu Windykacji.

    Wymagania:

    • wykształcenie: preferowane wyższe (prawnicze, administracyjne, ekonomiczne lub kierunki pokrewne),
    • staż pracy minimum rok na stanowisku związanym z obsługą klienta,
    • znajomość przepisów z zakresu prawa cywilnego, ustawy o ochronie praw lokatorów
      i mieszkaniowym zasobie gminy,
    • umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,
    • biegła obsługa MS Office (WORD, EXCEL),
    • umiejętność sporządzania pism urzędowych,
    • kreatywność, zaangażowanie,
    • dobra komunikatywność,
    • umiejętność pracy pod presją czasu,
    • posiadanie umiejętności interpersonalnych (umiejętności pracy w zespole, poprawna komunikacja z klientem, rozwiązywanie konfliktów),
    • staż pracy na podobnym stanowisku lub stanowisku związanym z dochodzeniem roszczeń
      i/lub udzielaniem ulg w spłacie należności będzie dodatkowym atutem.

    Oferujemy:

    • ciekawą i odpowiedzialną pracę w rozwijającej się firmie,
    • możliwość podwyższania kwalifikacji.

    CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesłać za pomocą przycisku Aplikuj
    lub złożyć w siedzibie Spółki we Wrocławiu przy ul. M. Reja 53-55, w sekretariacie (I piętro)
    w terminie do dn. 23.03.2018 r.

    W tytule e-maila prosimy wpisać nazwę stanowiska.

    [email protected]

    Aplikacja powinna zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)".

    Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.