Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik w Zespole Kontrolingu

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 09.11.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    ACS Sp. z o.o. należy do Grupy Kapitałowej Przedsiębiorstwa Państwowego "Porty Lotnicze", wiodącego podmiotu lotniczej infrastruktury transportowej w Polsce - lidera rynku, zarządzającego m.in. Lotniskiem Chopina w Warszawie.

    ACS jest jedną z wyspecjalizowanych spółek Grupy Kapitałowej PPL, zajmujących się obsługą pasażerów w polskich portach lotniczych. Jako certyfikowany podmiot o uprawnieniach SUFO (Specjalistyczna Uzbrojona Formacja Ochronna) ACS świadczy przede wszystkim usługi z zakresu ochrony i kontroli bezpieczeństwa pasażerów i bagażu. Drugi profil działalności przedsiębiorstwa to obsługa portów lotniczych (w tym sprzątanie i obsługa parkingów). Dodatkowo Spółka prowadzi także Ośrodek Szkolenia „ACS” oferujący szeroki zakres szkoleń i kursów z obszarów m.in. detektywistyki, antykorupcji, ochrony, bezpieczeństwa czy obronności.

    Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:
    PRACOWNIK W ZESPOLE KONTROLINGU
    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres Obowiązków:

    • Współudział w przygotowaniu wytycznych i założeń do sporządzenia miesięcznych, rocznych i wieloletnich planów (biznesplanów) działalności Spółki;
    • Współudział w opracowywaniu projektów miesięcznych, rocznych i wieloletnich planów (biznesplanów) działalności Spółki, w tym poszczególnych komórek organizacyjnych Spółki;
    • Współudział w monitorowaniu oraz opracowywaniu analiz i ocen z realizacji rocznych wieloletnich planów (biznesplanów) działalności Spółki;
    • Współudział w sporządzaniu raportów zarządczych z wynikami Spółki, w tym analiza rentowności i efektywności poszczególnych pionów Spółki;
    • Współudział w zarządzaniu płynnością finansową Spółki.

    Wymagania:

    • Doświadczenie na podobnym stanowisku – min. 2 lata;
    • Wykształcenie wyższe – preferowane na kierunku ekonomicznym lub pokrewne;
    • Znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office w stopniu zaawansowanym;
    • Stosowanie i interpretacja aktów normatywnych oraz obowiązujących przepisów regulujących funkcjonowanie na zajmowanym stanowisku;
    • Wysoki poziom komunikatywności;
    • Obowiązkowość;
    • Terminowość i dyspozycyjność;
    • Wysoka kultura osobista;
    • Profesjonalizm w realizacji powierzanych obowiązków;
    • Ukończone specjalistyczne szkolenia lub kursy z zakresu kontrolingu – dodatkowy atut.

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie działającej na rynku od ponad 10 lat;
    • motywacyjny system wynagradzania;
    • prywatną opiekę medyczną (pakiet świadczeń medycznych dofinansowywany przez pracodawcę);
    • świadczenia socjalne (ZFŚS).

    Miejsce Składania Lub Przesyłania Dokumentów:

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku Aplikuj.

    Do rozpatrzenia przesyłanej korespondencji oraz  CV, niezbędne jest umieszczenie w ich treści zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu oraz w CV przez "ACS" Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Komitetu Obrony Robotników 49 (KRS: 0000312312) na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.

    Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych dostępna pod adresem: https://a-cs.pl/?page_id=1059

    bottom