Ta oferta pracy jest nieaktualna od 51 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik wakacyjny

  • Stalowa Wola, podkarpackie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 02.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Superior Industries Production Poland Sp. z o o. jest drugim na świecie co do wielkości dostawcą felg aluminiowych  do samochodów osobowych i jednym z najbardziej rozpoznawanych dostawców produktów OEM w branży.

    Obecnie zajmujemy pierwszą pozycję wśród producentów felg aluminiowych w Ameryce Północnej i jesteśmy na trzecim miejscu wśród dostawców OEM w Europie.

    Jako lider technologii i jakości, firma Superior pragnie być najlepszym pracodawcą oraz preferowanym partnerem i miejscem inwestycji.

    Uczniu, Studencie, Absolwencie!
    Jeśli chcesz zdobyć doświadczenie oraz zarobić na wakacje, zapraszamy Cię do naszej firmy.
    Mamy doskonałą ofertę pracy wakacyjnej!

    Miejsce pracy: Stalowa Wola

    GŁÓWNE ZADANIA NA STANOWISKU:

    • Praca przy produkcji felg aluminiowych,
    • Obsługa linii produkcyjnej,
    • Obsługa maszyn i urządzeń.

    OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

    • Wysokiej motywacji i zaangażowania w wykonywaną pracę,
    • Umiejętność współpracy w zespole,
    • Gotowość do pracy w systemie zmianowym, praca w godz. 7:00-15:00, 15:00-23:00, 23:00-7:00.

     OFERUJEMY:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • Możliwość zdobycia doświadczenia,
    • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowania,
    • Zatrudnienie na minimum 2 miesiące, w okresie lipiec – wrzesień.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pomocą Aplikuj z dopiskiem w temacie wiadomości „Praca Wakacyjna”, lub też tradycyjnie na adres:

    [email protected]