Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik warsztatu - montażysta

FHU ALUMARK Marek Celary

1828 brutto / godz.
  • Józefa Piłsudskiego 43B
    Skawina, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny
  • pracodawca nie wymaga CV

Józefa Piłsudskiego 43B

Skawina

Alumark Skawina. Kompleksowo obsługuje klientów indywidualnych oraz firmy w zakresie stolarki aluminiowej. Specjalizujemy się produkcji , montażu, sprzedaży  ogrodów zimowych i zadaszeń tarasów. Produkujemy również wiatrołapy, ścianki aluminiowo-szklane, zabudowy balkonów, balustrady bazując na profilach aluminiowych. Do każdej z tych usług oferujemy doradztwo techniczne i logistyczne.

Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko: Pracownik warsztatu - montażysta

Obowiązki:

  • prefabrykacja stolarki aluminiowej
  • montaż wcześniej przygotowanych konstrukcji
  • dbanie o jakość wykonywanych usług
  • praca w godz. 7-15
  • zakres działania -Polska południowa

Wymagania:

  • umiejętność obsługi podstawowych elektronarzędzi
  • posiadanie prawa jazdy kat B
  • zdolności manualne,
  • sprawność fizyczna
  • mile widziane doświadczenie w produkcji stolarki aluminiowej
  • dokładność, odpowiedzialność, zaangażowanie
  • umiejętność pracy w zespole
  • uczciwość oraz sumienność

Oferujemy:

  • pracę w miłej atmosferze w zgranym zespole
  • stabilne zatrudnienie
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności  i efektów pracy
  • szkolenia oraz możliwość rozwoju zawodowego
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • pracę w firmie o ugruntowanej  pozycji na rynku /jesteśmy na rynku ponad 20 lat/

Ogłoszenie archiwalne