Ta oferta pracy jest nieaktualna od 129 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik warsztatu - Operator maszyn

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 15.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Scope Fluidics S.A.

    Scope Fluidics S.A. jest inkubatorem start-up’ów technologicznych, tworzących systemy diagnostyki medycznej w odpowiedzi na największe, globalne zagrożenia w ochronie zdrowia. Obecnie w Grupie funkcjonują dwie spółki celowe, pracujące nad odrębnymi systemami diagnostycznymi – Curiosity Diagnostics, opracowująca najszybszy na świecie system do wykrywania zakażeń, oraz Bacteromic, tworząca najbardziej wszechstronny system do oznaczania lekowrażliwości patogenów bakteryjnych.

    Scope Fluidics jest spółką notowaną na NewConnect

    Miejsce pracy: Warszawa

    Obowiązki i zadania

    • Wykonywanie bieżących prac warsztatowych i ślusarskich
    • Obsługa maszyn i frezarek CNC (możliwość przyuczenia)
    • Programowanie frezarek CNC (możliwość przyuczenia)
    • Współpraca z działem konstrukcyjnym i laboratorium w zakresie wykonywania poleconych zadań
    • Bieżące prace obsługowe i konserwacyjne maszyn na powierzonym stanowisku
    • Utrzymanie porządku i czystości miejscu pracy

    Wymagania:

    • Wykształcenie min. średnie techniczne
    • Dobra znajomość rysunku technicznego
    • Zdolność do samodzielnego rozwiązywania problemów technicznych
    • Operatywność i aktywność w powierzonym obszarze zadań
    • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowym

    Pożądane cechy osobowe:

    • Sumienność, odpowiedzialność
    • Zamiłowanie do poznawania nowych technologii
    • Dokładność, dbałość o szczegóły
    • Dobra organizacja pracy
    • Elastyczność
    • Kultura osobista

    Oferujemy:

    • Pracę w przyjaznym zespole, w prężnie rozwijającej się organizacji
    • Niekorporacyjne podejście do pracownika
    • Możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia
    • Zatrudnienie w formie umowy o pracę

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV i list motywacyjny) klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez SCOPE FLUIDICS S.A. z/s w Warszawie przy ul. Duchnickiej 3 bud. 16, 01 - 796 Warszawa, moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji. Dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym, a wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), udostępniam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem / am poinformowany / a, że ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (jak np. wizerunek) udostępniam dobrowolnie bez wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Zostałem / am poinformowany / a, że przewidywane kategorie odbiorców danych to pracownicy działu kadr, kadra kierownicza decydująca o zatrudnieniu oraz dostawcy usług służących rekrutacji. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu do upływu okresu 3 miesięcy od daty zakończenia rekrutacji. Wiem, iż w każdym czasie mogę cofnąć zgodę, kontaktując się ze SCOPE FLUIDICS S.A. pod adresem [email protected]

    Informujemy, że Administratorem danych jest Scope Fluidics S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Duchnicka 3 bud. 16. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.