Oferta pracy

Pracownik wsparcia dla działu architektów i projektantów

Euroglas PolskaO firmie

Euroglas Polska

Osiedle Niewiadów 65

Ujazd (pow. tomaszewski)

EUROGLAS Polska Sp. z o.o. jest hutą szkła wykorzystującą najnowocześniejsze technologie do produkcji szkła płaskiego oraz powlekanego. EUROGLAS Polska należy do szwajcarskiej grupy Glas Trösch i jest jednym z wiodących liderów w swojej branży na świecie. Do naszego zakładu w okolicach Łodzi poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: okolice Tomaszowa Mazowieckiego oraz zdalnie

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie obliczeń statycznych szyb zespolonych, laminowanych i pojedynczych
  • Szacowanie izolacyjności akustycznej szyb zespolonych
  • Wykonywanie obliczeń termicznych
  • Wykonywanie kart parametrów spektofotometrycznych
  • Przygotowywanie specyfikacji obiektowych
  • Wszystkie powyższe obliczenia będą wykonywane przy użyciu specjalistycznych programów dedykowanych do tego typu obliczeń.

Wymagania:

  • Student 3-4 roku Politechnika, Wydział Budownictwa i Architektury
  • Znajomość języka angielskiego
  • Dyspozycyjność
  • Chęć do nauki i zdobywania doświadczeń
Oferujemy:
  • Pracę w międzynarodowym środowisku w największej tego typu i jednej z najnowocześniejszych hut szkła na świecie
  • Dużą dynamikę pracy
  • Naprawdę przyjazną atmosferę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
Zapraszamy do współpracy!

Euroglas Polska sp. z o.o.
Dział Personalny
os. Niewiadów 65,
97 – 225 Ujazd

Informuję, że jako Kandydat: wyrażam zgodę na przetwarzanie wszelkich udostępnionych przeze mnie danych osobowych przez Administratora Danych Osobowych, którym jest Euroglas Polska Sp. z o. o. z siedzibą w Ujeździe; os. Niewiadów 65, w celach rekrutacyjnych (włącznie z wizerunkiem). Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres 2 lat. Ponadto mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy