Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik wsparcia ds. rozwoju aplikacji IT

Prymat sp. z o.o.O firmie

Prymat sp. z o.o.

Chlebowa 14

Jastrzębie-Zdrój

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • SAP

  • BPM

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Bieżące rozwiązywanie zgłaszanych problemów oraz zapytań definiowanych przez użytkowników aplikacji IT;

  • Współuczestniczenie w procesach wyboru oraz wdrożenia nowych rozwiązań informatycznych;

  • Specyfikowanie wymagań funkcjonalnych aplikacji IT, udział w tworzeniu koncepcji wdrożeniowych oraz wsparcie procesu wdrożeniowego;

  • Prowadzenie szkoleń wewnętrznych dotyczących obsługi aplikacji IT; Przeprowadzanie cyklicznych spotkań z użytkownikami końcowymi celem omówienia potrzeb niezbędnych zmian funkcjonalności aplikacji IT;

  • Dokumentowanie przebiegu procesów biznesowych, tworzenie i aktualizacja dokumentacji oraz różnego rodzaju instrukcji obsługi aplikacji IT.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie (mile widziane ukończone studia wyższe na kierunku informatyka, zarządzanie lub pokrewnym);

  • Umiejętności analityczne, w tym związane z definiowaniem i kreatywnym rozwiązywaniem problemów;

  • Praktyczna znajomość procesów biznesowych (działalność produkcyjno-handlowa);

  • Umiejętności interpersonalne związane z komunikacją i współpracą z działami biznesowymi oraz zewnętrznymi dostawcami systemów;

  • Wysokie umiejętności organizacyjne oraz wysoka kultura osobista;

  • Znajomość metodologii tworzenia systemów informatycznych i inżynierii oprogramowania, w szczególności: zarządzanie wymaganiami oraz zarządzanie zmianą;

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Znajomość systemu SAP oraz metodologii wdrażania systemów ERP;

  • Znajomość zagadnień typowych dla systemów BPM;

  • podstawowe umiejętności programowania w dowolnym języku wysokiego poziomu, znajomość zagadnień bazodanowych.

Zapewniamy całkowitą dyskrecję. Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Aplikacji nie odsyłamy.