Oferta pracy

Pracownik Wsparcia Działu Helpdesk

DPD Polska

  • Mineralna 15, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

DPD Polska

Mineralna 15

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Windows Server

  • Active Directory

Mile widziane

  • Linux

  • ITIL

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • zapewnianie wsparcia informatycznego użytkownikom wewnętrznym firmy

  • diagnozowanie i rozwiązywanie problemów technicznych

  • monitorowanie i bieżąca obsługa zgłoszeń użytkowników w systemie obsługi zgłoszeń

  • współpraca z wyspecjalizowanymi działami technicznymi

  • monitorowaniem systemów IT

Nasze wymagania

  • znajomość systemu Windows 10 (znajomość systemu Linux będzie dodatkowym atutem)

  • umiejętność diagnozowania usterek sprzętowych, programowania i sieciowych

  • znajomość pakietu Office 365

  • znajomość podstaw Active Directory

  • komunikatywność, chęć niesienia pomocy i pozytywne podejście do użytkownika

  • docenimy znajomość ITIL

To oferujemy

  • współpracę w oparciu o umowę zlecenia

  • współpracę ze stabilną firmą

  • szkolenia wewnętrzne

  • pozytywną atmosferę

  • owocowe poniedziałki

Etapy rekrutacji
1

selekcja CV

2

kontakt telefoniczny

3

spotkanie rekrutacyjne

DPD Polska

DPD Polska jest częścią DPDgroup, drugiej pod względem wielkości międzynarodowej sieci kurierskiej w Europie.

Jesteśmy wiodącą firmą na polskim rynku. Posiadamy ponad 60 oddziałów, które są zlokalizowane na terenie całego kraju. Zatrudniamy i współpracujemy z blisko

10000 osób, którym zapewniamy szerokie możliwości rozwoju.

Przewiń do profilu firmy