Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik wsparcia działu HR

Finance Care O firmie

  • Legnicka
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa zlecenie
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)

Finance Care

Legnicka

Wrocław

Pracownik Wsparcia działu HRNumer ref.: PHR/WROC/LEG/1/2021

Opis stanowiska:

    • Tworzenie i aktualizacja akt osobowych pracowników, w tym przekazywanie dokumentów do archiwum zewnętrznego,
    • Weryfikacja wewnętrznego przepływu dokumentów kadrowo-płacowych (w tym współpraca z managerami zespołów),
    • Kalkulacja bieżących korekt ZUS,
    • Wsparcie procesu rejestracji i rozliczenia umów zleceń,
    • Przygotowywanie pism komorniczych dla umów o pracę oraz umów zleceń.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia min. średniego, mile widziane wyższe kierunkowe;
  • Doświadczenia na podpdbnym stanowisku;
  • Umiejętności obsługi pakietu MSOffice;
  • Wysokiej kultury osobistej.

Oferujemy:

- Zatrudnienie w ramach umowy zlecenia, na początek na miesiąc z możliwością przedłużenia;

- Stawka 3500 zł brutto za miesiąc;

- Dogodną lokalizację - Wrocław ul. Legnicka;

- Pracę w zgranym Zespole;

- Pracę w centrali instytucji finansowej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne