Oferta pracy

Pracownik wsparcia IT

Klient Pracuj.plO firmie

  • śląskie

    śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wspieranie użytkowników przy rozwiązywaniu bieżących problemów z aplikacjami informatycznymi, sprzętem komputerowym i rozwiązaniami sieciowymi.

  • Przygotowanie lub rekonfiguracja sprzętu komputerowego dla nowych pracowników: PC, laptopy, drukarki, telefony.

  • Zarządzanie kontami i uprawnieniami użytkowników w podstawowym zakresie administracji serwerami Windows i Linux.

  • Prowadzenie inwentaryzacji i ewidencji sprzętu.

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym, w godzina 7-20.

Nasze wymagania

  • Ugruntowana wiedza z zakresu konfiguracji PC w środowisku: Windows 10, Windows Serwer, Linux Serwer.

  • Znajomość podstawowych rozwiązań sieciowych oraz domenowych.

  • Dobra znajomość pakietu Microsoft Office.

  • Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

  • Umiejętność analitycznego myślenia w rozwiązywaniu problemów.

  • Chęć uczenia się i podejmowania nowych wyzwań.

  • Samodzielność, sumienność i odpowiedzialność za powierzone zadania.

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy z urządzeniami sieciowymi Fortigate i Aruba,

  • doświadczenie w pracy z systemami automatyki przemysłowej,

  • doświadczenie w pracy z systemem ERP (IFS Applications, SAP).

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

Klient Pracuj.pl

Duża firma produkcyjna działająca na terenie województwa śląskiego.

Przewiń do profilu firmy