Ta oferta pracy jest nieaktualna od 85 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik wsparcia IT Technician

  • Goleniów, Łozienica (pow. goleniowski), Szczecin, zachodniopomorskie
  • Specjalista
  • 2018-03-27

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Ingram Micro Commerce & Fulfillment jest wiodącym dostawcą usług dla branży e-commerce na terenie całej Europy, w tym szytych na miarę, kompleksowych, wielokanałowych rozwiązań logistycznych i dystrybucyjnych B2C.

    Największy udział w portfolio klientów Ingram Micro mają branże modowa, home & living, kosmetyczna oraz elektroniczna. Firma oferuje szeroki zakres zintegrowanych, innowacyjnych rozwiązań fulfilment, wspierających procesy sprzedażowe.

    Aktualnie, w związku z otwarciem nowej inwestycji w Goleniowie, dla jednej z większych grup modowych w Europie poszukujemy osoby na stanowisko:

    Pracownik wsparcia IT Technician / IT Helpdesk Support
    Ukończyłeś/ukończyłaś szkołę wyższą o profilu informatycznym lub telekomunikacyjnym? Lubisz pracować z ludźmi, jesteś pomocny w rozwiązywaniu problemów? Posiadasz co najmniej rok doświadczenia na stanowisku specjalisty IT lub podobnym?

    Mamy dla Ciebie doskonałą ofertę pracy! Jako IT Helpdesk Support będziesz odpowiedzialny za instalację, konfigurację i utrzymanie systemów Windows, wsparcie użytkowników w rozwiązywaniu codziennych problemów ze sprzętem i oprogramowaniem.

    Docelowym miejscem pracy jest Goleniów, jednak na tym stanowisku będziesz miał możliwość uczestnictwa w rozwoju projektu od samego początku – poprzez intensywny okres wdrożeniowy w naszych oddziałach.

    Obowiązki:

    • Instalacja i konfiguracja oprogramowania oraz sprzętu,
    • Utrzymanie sprzętu IT w kondycji pozwalającej realizację celów operacyjnych,
    • Działania prewencyjne związane ze sprzętem IT,
    • Wsparcie techniczne użytkownika końcowego (Zespół Operacyjny),
    • Współpraca z innymi obszarami działu IT,
    • Analizowanie i docelowe rozwiązywanie problemów wpływających na niezawodność usług IT,
    • Raportowanie bieżących działań,

    Wymagania:

    • Wykształcenie min. średnie, preferowane w zakresie Telekomunikacji lub IT,
    • Min. roczne doświadczenie w firmie o profilu produkcyjnym lub logistycznym,
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego na (poziom B1),
    • Bardzo dobra znajomość środowiska Microsoft Windows, Active Directory,
    • Kreatywność, zdolność analizowania i rozwiązywania problemów,
    • Komunikatywność, chęć pomocy użytkownikom,
    • Dobra organizacja pracy, sumienność,
    • Uprawnienia SEP będą dodatkowym atutem,
    • Gotowość do pracy w systemie zmianowym (8:00-16:00 oraz 16:00-00:00)

    Oferujemy:

    • Pracę w renomowanej i prężnie rozwijającej się, międzynarodowej organizacji,
    • Pracę w dynamicznym środowisku oraz możliwość bezpośredniej współpracy, z Klientem z branży fashion,
    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • Bogaty pakiet benefitów socjalnych (m.in. rozszerzony pakiet opieki medycznej, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe, bezpłatny transport),
    • Możliwość uczestnictwa w tworzeniu procedur i standardów dla nowopowstałego oddziału,
    • Miłą i przyjazną atmosferę pracy, wśród osób będących pasjonatami w swoich dziedzinach,
    • Możliwość realizowania swoich pomysłów, dzięki szybkiemu i krótkiemu procesowi decyzyjnemu,

    Jesteś zainteresowany?