Oferta pracy

Pracownik wsparcia IT

Rusak Business Services Sp. z o.o. O firmie

Rusak Business Services Sp. z o.o.

Odlewnicza 6

Warszawa

Działamy na rynku usług celnych od 1990 roku. Specjalizujemy się w kompleksowej, profesjonalnej obsłudze celnej podmiotów gospodarczych. Z naszych usług korzystają duże przedsiębiorstwa z branży FMCG, spożywczej, artykułów przemysłowych, jak i małe i średnie firmy.

W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Zatrudnienie na 6 miesięcy (z możliwością przedłużenia)Numer ref.: Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Pierwsza linia pomocy dla użytkowników w zakresie stacji roboczych, laptopów, telefonów komórkowych, drukarek sieciowych, sieci LAN i aplikacji używanych w Przedsiębiorstwie;
  • Instalacja stacji roboczych i urządzeń peryferyjnych;
  • Wsparcie Zespołu IT w realizacji bieżących działań oraz w projektach;
  • Inwentaryzacja zasobów IT.

Wymagania wobec kandydata:

  • Wykształcenie średnie techniczne i co najmniej rozpoczęte studia o kierunku informatycznym;
  • Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00;
  • Dobra znajomość sprzętu komputerowego oraz dobra znajomość systemu operacyjnego Windows 7 i 10;
  • Podstawowa znajomość zagadnień sieci LAN;
  • Podstawowa znajomość Active Directory – zarządzanie użytkownikami, grupami, nadawanie uprawnień na zasobach, itp.
  • Mile widziana znajomość systemu Office 365;
  • Mile widziana znajomość jez. angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • Szybkie przyswajanie wiedzy;
  • Umiejętność pracy w zespole.

Co oferujemy w zamian:

  • Umowę o pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej reputacji,
  • Pracę w zespole doświadczonych specjalistów,
  • Możliwość przedłużenia umowy na czas nieokreślony, w zależności od potrzeb firmy,
  • Wynagrodzenie adekwatne do prezentowanych kompetencji.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy